Eric Williams

Eric Williams

Fun Fact: Witamy Erica Williamsa w gronie byłych koszykarzy NBA, którzy ogłosili bankructwo. Williams twierdzi też, że jest bezdomny, ale zalecam ostrożne litowanie się bo:

a) news pochodzi z TMZ;

b) bankructwo i bezdomność wyjawił tłumacząc się z nieobecności na rozprawie sądowej dotyczącej jego niezapłaconych alimentów.

Oczywiście życzymy emerytowi z 12-letnim stażem w NBA rychłego powrotu do wypłacalności. Szkoda, że spóźnił się na fuchę w Korei Północnej.

Ciekawostka: Eric Williams w latach 1999-2002 grał w jednej drużynie z innymi znanymi bankrutami, Antoine’em Walkerem i Kennym Andersonem. Domyślam się, że niewiele czasu spędzali na rozmowach o mądrym zarządzaniu pieniędzmi.

Otagowane

4 thoughts on “Eric Williams

 1. Juggernaut pisze:

  Possible fun fact: Czy Eric Williams nie grał czasem na uczelni razem z Maciejem Zielińskim?

  • kostrzu pisze:

   Prawdopodobnie tak 🙂 Szkoda, że Eric brał przykład z Antoine’a a nie z Zielińskiego. Teraz, zamiast nie mieć pieniędzy i domu, słuchałby Fear Factory i był politykiem.

 2. Gizze Te. pisze:

  ktoregoś razu pamiętam jak przeszedł do Nuggets i zaczął notowac jak na siebie jakieś kosmiczne cyfry z 19pkt no i po dwóch bodaj meczach doznał kontuzji wykluczającą go z gry do konca sezonu..

 3. Juggernaut pisze:

  Sprawdziłem – faktycznie Williams grał w Providence z panem posłem na sejm. W składzie byli też m.in. Austin Croshere, Dickey Simpkins czy Michael Smith. Póxniej do tej ekipy dołączył też Szybilski. Nice! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: