Sedale Threatt

Sedale Threatt

Fun Fact: O Sedale’u można sklecić kilka ciekawych „fun factów”. Na przykład taki, że jest jednym z trzech graczy Lakers w historii, którzy w jednym sezonie byli liderami drużyny pod względem średniej punktów, asyst i przechwytów (albo jednym z czterech, bo trochę nie wiem jak traktować D’Angelo Russella, od którego lepszą średnią punktową miał oddany w połowie sezonu Lou Williams, ale wśród graczy kończących sezon 16/17 w koszulce Lakers wszystkie trzy warunki spełnia).

Albo, że był ostatnim czynnym zawodnikiem NBA wybranym w szóstej rundzie draftu.

Ja jednak zapamiętałem, że w jednej z wydanych ostatnio w Polsce książek o Jordanie/Bulls (nie wiem której, za dużo ich było) autor wspomina o nim w kontekście jego ciągłego imprezowania i złego wpływu jaki miał na młodziutkich Pippena i Horace’a Granta. Pozostałością po tym trybie życia jest miejsce w czołówce koszykarzy z największą liczbą nieślubnych dzieci. Nie do końca wiadomo ile tego napłodził, ale jedna z matek szacuje wynik w okolicach 15(!).

Otagowane

One thought on “Sedale Threatt

  1. […] 18 spotkań, a cała przygoda z Chicago skończyła się po 27 meczach, transferem do 76ers (za Sedale’a Threatta). Podejrzewam, że gdy dowiedział się, iż nie musi już znosić ciągłej krytyki Jordana, jego […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: