Chris Mullin

Chris Mullin

Fun Fact: Chris Mullin w ortalionie na tle mostu to – o czym wspominałem już na dedykowanym temu blogowi profilu facebookowym – wcale nie jest moje ulubione zdjęcie z odwrotu kart Chrisa Mullina. Słowo się rzekło – patrz wyżej. Kocham to ujęcie za kontrast z tym kanonicznym wizerunkiem pracoholika. To prawie jak zdjęcie Olivera Millera jedzącego sałatkę.

Otagowane

6 thoughts on “Chris Mullin

 1. […] Fact: Widzieliście już Chrisa Mullina kąpiącego psa, kąpiącego samego siebie i zadającego szyku na tle Golden Gate, a teraz czas na Chrisa Mullina w pojedynku rzutowym z […]

 2. Zibee23 pisze:

  Wow, to kolejna karta na której Mullin ma 139 bloków (w 46 meczach) w sezonie 92-93. Skąd oni to wzięli?

  • kostrzu pisze:

   Haha, nie zwróciłem na to nigdy uwagi, ale widać ktoś pomylił słupki przepisując staty. Na innych kartach to powielają? W tamtym sezonie 139 to była liczba jego strat (bloków miał 41, co i tak wydaje się dużo jak na Chrisa ;))

 3. Zibee23 pisze:

  Jak pamiętam w Upperdeckach dość często zdarzały się błędy w statystykach, np. w serii 93-94 A.C. Green ma 1135 zbiorek, Coleman 243 bloki.

 4. Zibee23 pisze:

  W mojej grze karcianej te pomylone statystyki bardzo ponosiły wartość tych graczy. W końcu więcej zbiórek od AC miał w tym sezonie chyba tylko Rodman, a wśród skrzydłowych Coleman i Mullin nie mieli sobie równych, nawet Larry Nance wyglądał przy nich słabo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: