Clyde Drexler

Clyde Drexler

Fun Fact: Poniższa infografika niezmiennie sprawia, że gotuje mi się ta część mojego mózgu odpowiedzialna za ogarnianie alternatywnych wersji rzeczywistości. Wiele razy fantazjowano co by było, gdyby Portland Trail Blazers wzięli z numerem drugim Draftu 1984 Michaela Jordana i stworzyli najbardziej majestatyczny w powietrzu duet wszech czasów z nim i Clyde’em Drexlerem. Zdecydowanie za mało fantazjuje się na temat tego co by było, gdyby taki duet zmontowano w Chicago – przeznaczenia które – jak widać – Bulls spieprzyli w tym samym stopniu co Blazers:

blazebulls

Edit: Zapomniałem zaznaczyć, że Clyde jest shooting guardem w moim All-Time Favorite 2nd Team. Dobra wiadomość dla niego, to że w niej nie będzie musiał dzielić się piłką z Jordanem.

Otagowane ,

3 thoughts on “Clyde Drexler

  1. Juggernaut pisze:

    Po przeczytaniu dość mizernej autobiografii Clyde’a mam jednak spore wątpliwości czy ten duet by się sprawdził w praktyce na dłuższą metę. Aczkolwiek nie psujmy sobie zabawy – też lubię wszelkie akcje z cyklu „what if”. 😉

    • kostrzu pisze:

      Nie no, oczywiście, że nie wytrzymaliby ze sobą dłużej niż 3 sezony. Bardziej długofalowo obiecujące „what if” to co by było gdyby to Bulls mieli Drexlera (i Woolridge’a!) a Blazers Jordana.

  2. […] SG – Clyde Drexler […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: