John Williams

John Williams

Fun Fact: Ponieważ jak się niedawno okazało, część z Was odwiedza tego bloga w poszukiwaniu dowcipów o grubasach, dziś karta jednego z największych grubasów w historii – Johna „Hot Plate” Williamsa. Gdy pisałem o nim notkę będącą częścią tekstu „Mniej znane grubasy z NBA i okolic” byłem zdziwiony, że w źródłach, na które natrafiłem, jako jego wagę (przy wzroście 206 cm) podawano 107 kg. Wystarczy jednak spojrzeć na niego, żeby wiedzieć, że 107 kilogramów nawet w pobliżu Hot Plate’a nie leżało (a jeśli już, to bardzo krótko, bo pewnie natychmiast je zjadł*). Na szczęście ta karta jest w stosunku do kondycji Williamsa bezlitosna – na jej odwrocie jest bowiem napisanie, że ówczesny gracz Clippers waży 132,8 kg. I ta wersja już zdecydowanie lepiej koresponduje z tym co widzimy na zdjęciach Hot Plate’a. A korespondencja ta sprowadza się do słów „jesteś gruby”.

 

* To był mniej więcej 97 raz gdy użyłem tego rodzaju żartu o grubasach, ale przeglądając statystyki odwiedzin nie zauważyłem, żeby ktoś wchodził na MMJK szukając frazy „świeże żarty o grubasach”.

Otagowane

2 thoughts on “John Williams

  1. […] obiektem żartów o grubasach w latach 80 tak naprawdę (przy wzroście nieco ponad dwóch metrów) zdarzało mu się ważyć do 133 kilogramów (które jednak nie przeszkodziły mu w udanej karierze, zwłaszcza w barwach Bullets w latach 86-91 […]

  2. dino radja pisze:

    TOO MUCH MUSTARD ON THAT ONE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: